Надійна робота теплової автоматики - запорука безпечної експлуатації обладнання ТЕС

5.12.2012
Підведення підсумків з оцінки надійності роботи обладнання цехів теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) ТЕС ПАТ "Центренерго" протягом 2010-2012 років стало темою технічної наради, що відбулась 21 листопада 2012 року на Трипільській ТЕС, під головуванням заступника директора технічного з експлуатації Колеснікова С.І.

У ході наради були розглянуті найбільш проблемні питання щодо роботи обладнання ЦТАВ, які мали місце протягом зазначеного періоду. Заступники головних інженерів з експлуатації та начальники ЦТАВ відокремлених підрозділів Центренерго доповіли про поточний стан та проблеми забезпечення надійної роботи обладнання, обговорили напрямки робіт зі своєчасного виявлення та усунення недоліків обслуговування та контролю устаткування цехів.

Під час обговорення зазначених питань фахівці обмінялись думками та пропозиціями щодо заходів, спрямованих на підвищення надійності функціонування систем теплової автоматики та вимірювань.

За підсумками наради був розроблений комплекс організаційних та технічних заходів щодо запобігання відмов у роботі обладнання ЦТАВ ТЕС ПАТ «Центренерго».