Спорт, гра чи мистецтво?

12.11.2012

На початку листопада у Бельгії відбувся  Чемпіонат  Європи зі швидкісного збирання  пазлів. У ньому  взяли участь працівники Зміївської ТЕС Олена Фісенко, Юлія Малишева, Олена Рябова. Наші учасники виступали у складі російської команди під назвою «Тім-2» і були єдиними учасниками, що представляють Україну. А всього в Чемпіонаті Європи взяли участь 112 команд.

Умови змагань були складними, особливо для наших учасників, які вперше виступали на такому високому рівні, та й суперники були професіонали. Учасникам змагань необхідно було зібрати 10 різних пазлів, що б було більш зрозумілим - картинок (з різною кількістю деталей) протягом 24 годин. Наприклад, 1-й пазл складався з 625 деталей, наступні - з 1000 і більше.

Команда «Тім-2» складалася з 9 чоловік, працювали по чотири гравці, 1 учасник був на заміні. Досить не простими були картинки: і за колірною гамою, і за  малюнком.

У загальному заліку команда "Тім-2" посіла 11 місце. Це прекрасний результат серед такої кількості команд-учасниць. Всього команда зібрала 8830 деталей, кожен її учасник - по 980 деталей.

Перше місце посіла команда з Іспанії. Її учасники зібрали по 2000 тисячі деталей кожен. Друге і третє місце зайняли дві команди з Франції, на четвертому місці - команда з Росії "Тім-1".

Наші працівники вже багато років захоплюються збиранням пазлів, вони стали ініціаторами і призерами Відкритого Чемпіонату - першого в Україні, який відбувся у червні 2012 року, а зараз вони планують проведення ще одного Відкритого Чемпіонату України по швидкісному збиранню пазлів, мета якого - вибрати найсильніших пазлерів для участі української команди у наступному Чемпіонаті Європи.

Вітаємо наших учасників такого ще незвичного для нас Чемпіонату і бажаємо їм наполегливості, майстерності, удачі і нових перемог!


І. Жарая