Привітання з днем енергетика

21.12.2019

Шановні колеги, працівники та ветерани енергетичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нашим професійним святом - Днем енергетика!

В цей день на вашу адресу звучать найтепліші побажання і слова подяки за ваші успіхи і досягнення, за те, що в будь-який час доби, в свята і у вихідні, в непростих, а часом небезпечних умовах, ви стабільно забезпечуєте людей теплом і світлом, прекрасно розуміючи ступінь своєї відповідальності. Робота загартувала вас і навчила бути сильними в будь-яких обставинах. Підсумки року, що минає дозволяють з упевненістю говорити про високий професіоналізм, відповідальність і відданість справі наших енергетиків.

Для нас 2019 рік у цілому був не простим, але ми змогли виконати багато завдань: збільшили виробництво електроенергії в порівнянні з минулим роком, при цьому зростання обсягів виробництва відбулося за всіма трьома ТЕС, виконали великий обсяг робіт по ряду проектів: по переводу енергоблоків Трипільської та Зміївської ТЕС на спалювання вугілля газової групи і по будівництву сіркоочистки димових газів на Трипільській ТЕС, провели ремонтні роботи, своєчасно почали опалювальний сезон. Це свідчить про одне - у нас працюють справжні професіонали і наша компанія - це єдина команда!

День енергетика - це свято, яке об'єднує молодих фахівців і ветеранів, які прийшли на виробництво, опанували його до досконалості і передали справу своїм дітям і онукам, залишаючи в династії свій досвід і мудрість.

Вітаючи з професійним святом, висловлюємо щирі слова подяки всім працівникам і ветеранам галузі, бажаємо подальших високих результатів, фінансової стабільності, радості та оптимізму, а також незмінного досягнення поставлених цілей, рости і розвиватися, що дасть віру в себе і в свою компанію. Нехай надійною опорою завжди будуть сім'я, рідні та друзі. Міцного вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях, миру і благополуччя.

Адміністрація ПАТ "Центренерго"