Протипожежні підрозділи Трипільської ТЕС перевірили боєготовність

31.05.2019

За ініціативою ВПБтаЦЗ, для підтримання боєготовності формувань цивільного захисту (ЦЗ) та команд добровільної пожежної охорони (ДПО) Трипільської ТЕС, отримання позитивного практичного досвіду, налагодження взаємодії з підрозділами ДСНС, 30 травня 2019 року на базі маслогосподарства електричного цеху ТпТЕС було відпрацьовано спільне загальностанційне протипожежне протиаварійне тренування з елементами локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації (НС).

У ході тренувань було задіяно 2 пожежні автомобілі (АТЦ, ДПРЧ-17), спеціальний автомобіль мобільного рятувального центру (МРЦ) з бойовими розрахунками, за участі посередників з відділу охорони праці електростанції для контролю дій персоналу.

За легендою, внаслідок руйнування бака, відбувся витік мастила з подальшим його загоранням. Надзвичайна ситуація була ліквідована за допомогою стаціонарної системи пожежогасіння з подачею пінного розчину, а також силами ДПО ТпТЕС та ДПРЧ-17. Фахівці МРЦ здійснили хімічну розвідку на місці НС, відпрацювали евакуацію постраждалих, виконали аварійно-відновлювальні заходи на місці події та продемонстрували сучасні сили та засоби, наявні на озброєнні.

Після закінчення тренування на місці виникнення умовної надзвичайної ситуації було проведено підведення підсумків з аналізом результатів практичних заходів з виставленням оцінок.

За інформацією Дніпровський Енергетик