Святкові вітання колективу

22.12.2018


До Дня енергетика керівництво ПАТ «Центренерго» урочисто відзначило нагородами працівників Товариства, котрі внесли значний вклад в у його роботу.

Цей святковий день ПАТ "Центренерго" відзначає значними здобутками і впевнено дивиться в майбутнє. Власними силами наші енергетики виконують надважливе завдання для забезпечення енергетичної незалежності, продовжуючи реалізовувати проекти щодо технічного переоснащення енергоблоків Зміївської та Трипільської ТЕС. Вчасно включений в мережу енергоблок №4 на Трипільській ТЕС на газовій групі вугілля. Завдяки самовідданй праці та відповідальності персоналу ми успішно пройшли непростий рік, працюючи виключно на вітчизняному вугіллі, вчасно підготувавшись до зими та отримавши паспорти готовності.  

З таким професійним колективом нам під силу вирішувати найскладніші завдання, що стоять зараз перед електроенергетичною галуззю. 

Бажаємо всім, впевненості у завтрашньому дні, гідної оцінки професії енергетика. Нехай надійною опорою завжди буде сім'я, рідні та друзі. Міцного вам здоров'я, добробуту, миру та наснаги у всіх справах та починаннях.