Вітання з Днем енергетика

22.12.2017


Шановні колеги, партнери, ветерани енергетики!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика!

Сьогоднішнє свято - це, перш за все, висока оцінка роботи людей, які зв'язали свою долю з енергетичною галуззю.

Енергетика це - сплав наполегливої праці, високого рівня професійності та самовіддачі. З покоління в покоління ви передаєте високу майстерність і любов до обраної професії, опанувати яку можуть тільки по-справжньому мужні і сильні люди. Ви гідно долаєте будь-які політичні, економічні негаразди, не зупиняючись перед труднощами, не опускаючи рук, домагаєтесь вагомих здобутків і яскравих трудових перемог.

Ми з честю пройшли ще один рік нелегких випробувань. Нехай накопичений досвід, отриманий в нинішньому році, буде втілений в успішні реалізовані проекти. Нехай все, що побудовано і створено в цьому році принесе значні статки та матиме подальший розвиток.

Шановні енергетики!У цей святковий день від імені всього колективу бажаємо вам успішної безаварійної роботи, міцного здоров'я, благополуччя, гідної фінансової винагороди, впевненості в майбутньому і можливості пишатися своєю справою. Бажаємо удачі, оптимізму, підтримки друзів. Нехай справа, в яку ви вкладете свої сили та енергію, завжди процвітає. Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! 


Адміністрація  ПАТ «Центренерго»