ПАР залишається альтернативним джерелом поставок вугілля для ПАТ «Центренерго»

1.02.2017


Про це, зокрема, йшлося під час зустрічі в.о. генерального директора ПАТ «Центренерго» Коземка Олега Мироновича з Надзвичайним і Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні паном Крістіаном Альбертусом Бассоном 1 лютого 2017 року.

Під час зустрічі О.Коземко поінформував Посла про роботу Товариства та поточний стан вугільних запасів, підкресливши, що для ПАТ «Центренерго» та України в цілому є вкрай важливим передбачити та сформувати запаси вугілля, яке використовується на ТЕС, особливо враховуючи ситуацію на Сході країни.

«Гадаю, одним з джерел диверсифікації поставок вугілля може бути Південна Африка. Це забезпечить надійність виконання планів надходження вугілля на ТЕС ПАТ «Центренерго та забезпечення частки Товариства у критичному імпорті вугілля Україною, що є вкрай важливим», - відзначив О.Коземко. 

Посол К.Бассон висловив підтримку намірів Товариства та запевнив, що південноафриканська сторона готова надати будь-яке сприяння у налагодженні прямих контактів з південноафриканськими виробниками вугілля.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про візит представників ПАТ «Центренерго» до Південної Африки для вивчення можливості укладення довгострокових контрактів на поставку вугілля в Україну.