Вітання з Днем Незалежності України

23.08.2016


Шановні друзі!

Трудовий колектив ПАТ «Центренерго» сердечно вітає вас із Днем Незалежності - найважливішим святом Української Державності!

Святкуючи 25-у річницю незалежності, ми згадуємо про покоління, що творили націю, боролися за свободу і державність та думаємо про день завтрашній, усвідомлюючи відповідальність перед майбутнім, перед історією.

За ці роки Україна пройшла нелегкий шлях соціально-економічних перетворень, створила нові державні інститути, нові стандарти життя. Зараз наша історична місія – відстояти своє право на незалежність і територіальну цілісність, бути справжніми господарями на своїй землі, прикрашати її своєю працею, створювати добробут і безпеку для наших нащадків.

Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! Своєю самовідданою  працею та високою громадянською відповідальністю енергетики сприяють  розвитку економіки, зміцненню енергетичної незалежності нашої держави. 

У цей урочистий день ми повинні подати один одному руку та в єдності берегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Разом ми зможемо подолати всі труднощі. У нас вистачить сили і таланту здійснити задумане.

Сердечно бажаємо всім українцям щастя, радості, віри в майбутнє, благополуччя в родинах і довгих років життя.