Тепломережі до проходження зими готові

17.08.2016


Підготовка комунікацій для надійного теплопостачання є одним з пріоритетних напрямків роботи ПАТ «Центренерго» в рамках підготовки до опалювального сезону.

З травня поточного року, у відповідності до наказу Міненерговугілля №834 від 22.12.2015 «Про підготовку обладнання електростанцій та теплових мереж до надійної та ефективної роботи у 2016 році та осінньо-зимовий період 2016/2017 року», в містах Світлодарськ (Донецька область), Українка (Київська область) та смт Слобожанське (Харківська область) було розпочато ремонт внутрішньоквартальних теплових мереж шляхом почергового відключення їх окремих ділянок.

На магістральних трубопроводах ремонтні роботи розпочалися в липні 2016 року відповідно до графіків, погоджених з місцевими міськими та селищними Радами.

Спеціалісти Центренерго подбали, щоб технічна підготовка теплових мереж та мереж гарячого водопостачання до зими була якісною. Під час ремонту були проведені заміни аварійних ділянок тепломережі за сучасною технологією - попередньо ізольованими трубами (ПІТ). ПІТ-трубопроводи мають кращі показники теплозбереження і відповідно нижчі втрати теплової енергії, високу надійність експлуатації і екологічну безпеку.

Для попередження аварійних ситуацій в майбутній опалювальний період проведено ревізію засувок, поточний ремонт запірної та секційної арматури та заміну обладнання, що вичерпало свій ресурс.

На об’єктах соціальної інфраструктури виконано ревізію запірної арматури і насосного устаткування, а також промивку водопідігрівачів бойлерних установок.

На теплових мережах, що знаходяться на балансі електростанцій Товариства, були проведені випробування на максимальну температуру та гідравлічні випробування на щільність.  Результати випробувань підтвердили готовність комунікацій до роботи в майбутній осінньо-зимовий період  для надійного забезпечення споживачів гарячою водою та теплом.

На даний час теплові мережі функціонують в режимі гарячого водопостачання.