Дружини добровільної пожежної охорони підвищують рівень бойової готовності

22.06.2016


Сьогодні, 22 червня, о 09:00 на Зміївській ТЕС, після урочистої церемонії відкриття, розпочалися змагання дружин добровільної пожежної охорони (ДПО) відокремлених підрозділів ПАТ «Центренерго». 

Упродовж трьох днів на території навчального центру і полігону підготовки пожежних (район берегової насосної станції №2 Зміївської ТЕС) 8 бойових розрахунків з числа переможців станційних змагань дружин ДПО будуть боротися за звання найсильнішої команди, відпрацьовуючи елементи долання смуги перешкод та практичного застосування засобів пожежогасіння.

Учасники змагатимуться у таких напрямках: одягання бойового пожежного одягу та протигазу, розгортання рукавної лінії від пожежного крану, заповнення тренувальної мішені водою, гасіння палаючої рідини, проходження тунелю та виявлення і евакуація з нього "потерпілого", просування лабіринтом до лінії «Фініш».

Перевірка теоретичних знань проводитиметься в класі технічного навчання навчального центру за екзаменаційними білетами в письмовому вигляді.

Підсумки змагань підведе суддівська колегія.

Завдяки проведенню таких заходів рівень майстерності особового складу добровільних пожежних дружин підвищується, що в свою чергу позитивно впливає на бойову готовність та професійні дії при виникненні пожеж. Адже попереду літній пожежонебезпечний період.