З Новим роком та Різдвом Христовим!

31.12.2015Шановні колеги! Дорогі друзі!

Від імені ПАТ «Центренерго» вітаємо з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята сповнені надій і сподівань на краще. В завтрашній день ми приходимо з тим, що вдалося здобути і чого ми навчилися за прожитий рік. В 2015 році ми набули безцінного досвіду, утримуючи стабільну роботу компанії та стійко долаючи всі випробування. Відчуваючи підтримку один одного, ми працювали міцною командою і це зробило нас сильнішими, активнішими, мудрішими. Все це – є надбанням, що залишає нам цей рік.

Хочемо подякувати всім, хто повсякденною важкою працею робив внесок у виконання важливих та суспільно значущих завдань, в надскладних умовах забезпечуючи споживачів світлом і теплом, всім, хто допомагав нам приймати вірні рішення і підтримував на обраному шляху.

Нехай наступний - 2016 - рік стане роком відродження нашої країни, роком  активного розвитку української енергетики, впровадження реальних дієвих реформ та впевненого руху галузі в напрямку енергоефективності та європейської якості. Майбутній рік не обіцяє бути легким. Але його доля знаходиться в наших руках і, попри всі негаразди, ми дивимося в майбутнє оптимістично і віримо, що здійсниться все, до чого прагнемо. Нехай Новий рік закріпить нашу віру та подарує здійснення бажань, а успіх супроводжує завжди та в усьому.

На порозі Нового року бажаємо миру нашій країні, кожній родині, кожному дому. Нехай цей рік подарує щастя і благополуччя, душевну рівновагу і впевненість у майбутньому, удачу у втіленні найсміливіших задумів і новорічний настрій.

Нехай величне християнське свято Різдва Христового зігріває наші душі Вірою у перемогу добра, Надією на світле майбутнє, Любов’ю один до одного, а Боже благословення буде з нами у всіх добрих справах.


Адміністрація  ПАТ «Центренерго»