Вітання директору Вуглегірської ТЕС з отриманням державної нагороди

27.12.2015


Указом Президента України № 716/2015 від 22 грудня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм директора теплової електричної станції «Вуглегірська теплова електрична станція» Публічного акціонерного товариства «Центренерго» Тарутіна Сергія Георгійовича нагороджено медаллю «За працю та звитягу». 

Ця висока нагорода є належною оцінкою діяльності Сергія Георгійовича. За роки, що віддані енергетиці, він пройшов великий професійний шлях і на кожному етапі своєї трудової діяльності показав свої найкращі людські та професійні якості, велику відповідальність за довірену справу, за долю людей, готовність до результативних дій у надзвичайних ситуаціях та активну громадянську позицію. 

Колектив ПАТ «Центренерго» щиросердечно вітає колегу з почесною державною нагородою. Нехай значний професійний досвід та прагнення бачити рідну країну незалежною, мирною та заможною і надалі будуть запорукою у нелегкій справі енергетика. Віримо, що заслужений авторитет та довіра колективу й надалі допомагатимуть робити гідний внесок у розвиток Вуглегірської ТЕС та підтримання стабільності паливно-енергетичного комплексу України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, подальших успіхів, натхнення та нових звершень, підтримки та любові близьких, щасливих днів та довгого віку.

Адміністрація ПАТ «Центренерго»