Вітання з Днем енергетика!

21.12.2015Шановні колеги, партнери, ветерани енергетики!

Від імені Публічного акціонерного товариства „Центренерго” прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика!

Ми переживаємо непрості часи, і для мільйонів українців питання енергозабезпечення стало віддзеркаленням якості життя, благополуччя і безпеки країни.

Найвищої поваги і подяки заслуговує праця і мужність енергетиків, які в надскладних умовах сьогодення виконують свій  професійний  обов’язок,  забезпечуючи безперебійне виробництво та постачання електроенергії і тепла. 

Ми з честю пройшли ще один рік нелегких випробувань. Долати труднощі вдається завдяки постійному пошуку нових шляхів для вирішення завдань, реалізації планів по модернізації обладнання, самовідданій праці,  професіоналізму, згуртованості та ініціативі кожного з багатотисячної армії фахівців. І чим важче даються нам перемоги, тим сильніше ми відчуваємо гордість і повагу за нашу професію. Всі ми пишаємося своєю причетністю до справи, яка зібрала надійніших людей, професіоналів високого рівня, стійких характером та відданих обраній професії.

Шановні енергетики! У цей святковий день бажаємо Вам економічної стабільності, безаварійної роботи, впевненості у своїх силах, міцного здоров'я, миру, добра та щастя, а новий рік, що вже на порозі, нехай стане роком нових починань, нових перемог, миру і процвітання, роком, коли здійсняться всі мрії, втіляться в життя всі задуми і плани. Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! 


Адміністрація  ПАТ «Центренерго»