На Трипільську ТЕС почали надходити вагони з південно-африканським вугіллям

10.12.2015


Перші 43 вагони з південно-африканським енергетичним вугіллям 9 грудня надійшли на Трипільську ТЕС та вивантажені на вугільний склад. Ще 159 вагонів на сьогодні прямують з порту до станції Трипілля-Дніпровське.

На ранок 10 грудня в порту розвантажено 134 тис. тон вугілля з трюмів судна «BULK CHINA», яке 5 грудня прибуло до порту «Южний» згідно контракту із швейцарською компанією міжнародним трейдером - "MERCURIA ENERGY TRADING SA" на постачання енергетичного вугілля з Південно-Африканської Республіки.

Все вугілля з першого човна буде спрямоване на потреби Трипільської ТЕС. Таке рішення було прийняте зважаючи на обсяг складів та інтенсивність використання ТЕС в  Об’єднаній Енергетичній Системі України.

7 грудня ПАТ «Центренерго» спрямувало валютні кошти на поповнення акредитиву на поставку другого судна з вантажем вугілля 85 тис. тон. для потреб Зміївської ТЕС.

Найближчими днями другий човен стає під завантаження в порту ПАР. Його прибуття в українські порти Чорного моря очікується орієнтовно 25 січня 2016 року.

Таким чином ПАТ «Центренерго» у плідній співпраці з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України продовжує вживати всіх необхідних заходів для сталого проходження ОЗП 2015/2016.