Зміївська ТЕС відновила роботу

9.10.2015


Сьогодні на Зміївській ТЕС після завершення пускових операцій підключено до енергомережі енергоблок №5, який забезпечить надійне теплопостачання споживачів смт. Комсомольське. Дитячі садочки, медичні та учбові заклади селища в першу чергу будуть забезпечені теплом та гарячою водою. В подальшому до централізованого опалення будуть підключатися житлові будинки. 

Тривала зупинка Зміївської ТЕС була викликана необхідністю накопичення вугілля на складі перед початком опалювального сезону. Станом на 9 жовтня обсяг вугільного складу ТЕС доведено до 108 тис. тон. Запаси палива щоденно поповнюються. 

Згідно Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на Зміївській ТЕС були успішно проведені планові поточні та середні ремонти на шести енергоблоках. На завершальній стадії знаходиться виконання ремонтів ще на трьох енергоблоках. До кінця поточного року всі заплановані обсяги робіт будуть виконані.

Вчасно проведено обстеження і ремонти систем життєзабезпечення селища Комсомольське (тепломережа, водопостачання, водовідведення), що дозволить забезпечити надійне теплопостачання споживачів і знизити втрати теплоносія.