Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Японським центром вугільної енергетики та ПАТ «Центренерго»

2.10.2015


2 жовтня 2015 року на Трипільській ТЕС відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Японським центром вугільної енергетики (JCOAL) та ПАТ «Центренерго» по проекту демонстрації японських технологій. 

Метою цього Меморандуму є сприяння проведенню обмірів вузлів проточної частини турбоагрегату №4 Трипільської ТЕС для розробки базового дизайну та виготовлення модернізованих вузлів корпусів і проточної частини турбоагрегату для реалізації Демонстраційного проекту.

Для визначення обсягу проектування та проведення відповідних обстежень і замірів на Трипільської ТЕС проведено відкриття проточної частини турбіни К-300-240 станційний номер №4 (300 МВт). Починаючи з 7 жовтня фахівці компанії Toshiba Corporation проведуть обміри обладнання для проектування нової проточної частини для турбінного агрегату.

Підписання Меморандуму стало наступним важливим кроком у розвитку українсько-японського співробітництва в рамках Проекту поліпшення енергоефективності та екологічних показників вугільних електростанцій.