Проект інвестиційної програми ПАТ «Центренерго» у сфері теплопостачання на 2015 рік подано на розгляд до НКРЕКП

11.08.2015


До Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, подано на розгляд та схвалення проект інвестиційної програми ПАТ «Центренерго» у сфері теплопостачання на 2015 рік.

Враховуючи необхідність першочергового оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії, ПАТ «Центренерго» було розроблено проектно-кошторисну документацію «Єдина диспетчерська система обліку споживання теплової енергії Зміївської ТЕС в будівлях смт. Комсомольське» та проведено експертизу кошторисної частини проектної документації.

Враховуючи обмеженість витрат в плані капітальних інвестицій на 2015 рік, було прийнято рішення щодо поетапного виконання заходів. Цього року передбачається встановлення 125 приладів обліку теплової енергії на центральне опалення в 125 житлових будинках та 2 лічильника теплової енергії на магістральних трубопроводах.