Реконструйований енергоблок №2 Трипільської ТЕС успішно проходить випробування

7.08.2015

Після проведення повномасштабної реконструкції енергоблок №2 Трипільської ТЕС постійно працює із заданим навантаженням.

Паралельно на блоці ведуться заплановані випробування та перевірка роботи оновлених вузлів і показників роботи обладнання, передбачених проектом.

Не зважаючи на складні фінансово-економічні умови, керівництву ПАТ «Центренерго» та Трипільської ТЕС вдалося вирішити низку надскладних питань та закінчити в повному обсязі всі етапи реконструкції енергоблока №2.

Результатом реконструкції очікувалось збільшення потужності до 325МВт (яка була досягнута під час проведення випробувань 30.04.15р. та 14.05.15р.), зниження питомих витрат умовного палива з 404-410 до 365-380г/кВтг, підвищення ККД блока до 34%.

На теперішній час за умов значного відхилення від розрахункового вакууму через підвищення температури охолоджуючої води конденсаторів, максимальне навантаження блока становить 310-312МВт.

За останній період роботи енергоблоку №2 з 28 липня 2015 року і по теперішній час питома вага природного газу в структурі палива склала приблизно 1,5%, (газ витрачався лише на проведення пускових операцій). Реконструйований блок працює стало на вугіллі без використання підсвічувального палива.

Запровадження низки новітніх технологій та пристроїв на енергоблоці №2, без сумніву сприятиме стабільній та надійній роботі об’єднаної енергетичної системи України.