Розгорнуто оперативний штаб відновлювальних робіт на Вуглегірській ТЕС

27.07.2015


Останнім часом через близьке розташування до зони проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганських областях будівлі та обладнання Вуглегірської ТЕС зазнає пошкоджень від артилерійських обстрілів.

В ніч на понеділок 27 липня електростанція була зупинена через значні пошкодження електротехнічного обладнання після артобстрілів. Напередодні, 21 липня, було пошкоджено обладнання та будівлі насосної станції освітленої води, внаслідок чого Вуглегірська ТЕС була вимушена використовувати аварійну схему технічної води на власні потреби.

З метою прискорення відновлювальних робіт, на Вуглегірській ТЕС з 27 липня працює Штаб по ліквідації наслідків обстрілів у складі фахівців технічних служб ПАТ «Центренерго» та Вуглегірської ТЕС на чолі з першим заступником генерального директора ПАТ «Центренерго» Ярославом Громко.

Через вкрай напружену ситуацію в енергосистемі України та дефіцит генеруючих потужностей після зупинки Вуглегірської ТЕС Штабом в найкоротший термін організовано оперативний огляд місць пошкоджень обладнання, ліній електропередач, складається детальний план виконання відновлювальних робіт, мобілізується наявний ресурс ремонтного персоналу.

Не зважаючи на активізацію бойових дій в регіоні, для найскорішого підключення електростанції до мережі, роботи організовані цілодобово з максимальним залученням ресурсів та допомогою відокремлених підрозділів Центренерго. Терміни підключення електростанції до мережі будуть визначені за результатами дефектації обладнання.