Поділямо біль втрати

17.06.2015


16 червня 2015 року, на 44-му році життя передчасно перестало битися серце нашого колеги, начальника Служби пожежної безпеки та цивільного захисту ПАТ «Центренерго»

МУРГИ ВЯЧЕСЛАВА ВАДИМОВИЧА.

Сумна і несподівана звістка пекучим болем відгукнулася в серці кожного, хто його знав. Пішов у вічність справжній фахівець у своїй справі, справедлива та порядна людина.

Вячеслав Вадимович Мурга народився 26 липня 1971 року у місті Переяслав-Хмельницькому, Київської області. Свій життєвий шлях визначив, отримавши спеціальність техніка протипожежного захисту у Черкаському пожежно-технічному училищі МВС України. З 1989 по 2011 роки служба в лавах Управління пожежної охорони ГУ МВС та МНС України сформувала високі людські якості, дозволила отримати неоцінений досвід та високий професіоналізм у своїй справі. Вищу освіту отримав в київській Академії муніципального управління. Після закінчення служби у пожежних військах займав посаду ревізора-інспектора у Державній податковій службі України.

З травня 2013 року працював у ПАТ «Центренерго», відповідально та вміло виконуючи свої професійні обов’язки, рішуче та принципово відстоюючи інтереси Товариства в питаннях цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Відвертий, цілеспрямований, принциповий, чесний та безкорисливий, завжди готовий до добрих справ, Вячеслав Вадимович Мурга користувався незаперечним авторитетом та повагою серед колег і друзів. Він вражав своєю працездатністю, енергією та вмінням перейматися проблемами оточуючих.

Нам дуже не вистачатиме нашого колеги. Біль від непоправного ще довго не вщухатиме, а добрі спогади про нього залишаться назавжди. Ми запам’ятаємо його людиною працелюбною, відповідальною, мудрою та небайдужою.

Колектив ПАТ «Центренерго» сумує з приводу смерті Вячеслава Вадимовича і висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

     Світла і вічна йому пам'ять.