28 квітня в Україні оголошено Всесвітнім Днем охорони праці

23.04.2015


Всі відокремлені підрозділи ПАТ «Центренерго» приєднуються до ініціативи проведення Всесвітнього дня охорони праці, оголошеного Міжнародною організацією праці (МОП).

МОП оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея святкування Всесвітнього Дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який провели американські і канадські трудящі в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; уперше в світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році.

У 2015 році Всесвітній День охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Культура охорони праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.

Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури та соціально-економічного розвитку суспільства.

Про заходи, що відбуватимуться  у відокремлених підрозділах ПАТ «Центренерго» у рамках відзначення Дня охорони праці, буде проінформовано в подальшому.