Вітання ветерана енергетики ПАТ "Центренерго" Миколи Олексійовича Сябера з ювілеєм

23.04.2015
Колектив ПАТ «Центренерго» на чолі з В. о. генерального директора Ігорем Федоровичем Балабановим від щирого серця вітає з 80-річчям ветерана енергетики, кавалера почесних галузевих звань "Почесний енергетик", "Заслужений енергетик" "Відмінник енергетики", першого керівника Товариства, а нині Радника директора з виробництва та технічної політики ПАТ «Центренерго» - Сябера Миколу Олексійовича!

Микола Олексійович - це людина, яка пройшла складний і цікавий шлях. Народився він 23 квітня 1935 року у Чернігівській області. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю теплоенергетичні установки електричних станцій і, отримавши кваліфікацію інженер-теплоенергетик, у 1957 році розпочав свою трудову енергетичну біографію.

Починаючи професійний шлях в електроенергетиці, Микола Олексійович перш за все керувався досвідом поколінь-засновників електроенергетичної галузі, напрацьовуючи свої знання крок за кроком, сумлінно і наполегливо. Саме таке поважне ставлення до професії зробило його справжнім фахівцем, майстром та керівником, та може служити прикладом багатьом наступним поколінням.

За 58 років трудового життя Микола Олексійович вніс значний вклад у розвиток електроенергетичної галузі України.  Першу інжернерну науку пройшов у виробничо-енергетичному об’єднанні «Донбасенерго». Починаючи з 1973 року працював на керівних посадах у Міненерго України. У 1966 та у 1990 роках був направлений на будівництво ТЕС у Індії  та Алжирі для надання технічної допомоги в якості головного інженера електростанцій. У важких умовах 90-х років, під час реформування енергетики, з квітня 1995 по червень 1998 року очолював спочатку ДП, а потім ГАЕК «Центренерго» та Раду Енергоринку. Завдяки наполегливому та добросовісному відношенню до виконання своїх обов'язків, професіоналізму та активній позиції  все, що починав Микола Олексійович своїми руками, своїм розумом, своїм натхненням зростало, розвивалось і давало очікувані результати.

За сумлінну працю, вагомі досягнення в електроенергетичній галузі неодноразово отримував почесні нагороди.

Зараз Микола Олексійович продовжує свою професійну діяльність і свій досвід і творче мислення він віддає молодому поколінню, яке взяло у свої руки керування таким відповідальним і складним механізмом як електроенергетична галузь.

Шановний Миколо Олексійовичу, прийміть наші щирі вітання з нагоди ювілею та найкращі слова вдячності за Вашу працю! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, усіляких гараздів, активного довголіття, поваги та доброго відношення на многії літа.