Вітання з 8 березня!

6.03.2015


 

Шановні жінки!

Весна… З кожним подихом теплого південного вітру наближається той момент, коли з-під снігу з’явиться перший пролісок, сповістивши весь навколишній світ про наближення найчудовішого свята весни –  8 БЕРЕЗНЯ.

8 БЕРЕЗНЯ – це не просто свято пробудження природи, це і день народження усіх наших мрій та сподівань на майбутнє, і звичайно ж, свято усіх представниць слабкої, але такої прекрасної половини людства – жінок.

Жінка – це вдумлива порадниця, надійна подруга, чуйна людина, такими звикли ми бачити Вас, милі і прекрасні наші матері, сестри дружини!

Бажаємо Вам завжди приносити в світ красу і гармонію, радувати своїми досягненнями, творчими здобутками, бути прекрасними берегинями домашнього вогнища. Хай освятяться великою любов’ю всі діла і починання Ваших натруджених рук, а вроджені доброта, одвічна  Ваша мудрість та врода надихають  чоловіків на нові звершення!

Тож будьте завжди здоровими і щасливими, привабливими і мудрими, коханими і люблячими. Благополуччя і злагоди Вашим родинам. Хай здійсняться Ваші найпотаємніші мрії!