Безпека перш за все

13.10.2014

Про введення з 06 до 10 жовтня 2014 року Особливих умов безпечного виконання робіт на підприємствах електроенергетики.

Службою охорони праці ПАТ "Центренерго" підготовлено наказ від 03.10.2014 № 138 «Про введення особливих умов безпечного виконання робіт в Товаристві».

На період дії Особливих умов призначено контролюючих осіб від апарату управління Товариства, які відряджені до відокремлених підрозділів.

В перший день дії Особливих умов безпечного виконання робіт у відокремлених підрозділах проведено виробничі наради, де зміст наказів доведено до відома всьому персоналу та оголошено причини введення Особливих умов.

Проведено позапланові інструктажі за участю працівників служби охорони праці та представників профкому, були призначені контролюючі особи у кожний підрозділ на період введення Особливих умов безпечного виконання робіт.
Кожного робочого дня, із залученням посадових осіб ВП, проводились перевірки стану охорони праці та пожежної безпеки на робочих місцях.

Роботи виконувалися у відповідності до вимог нормативного документа Міненерговугілля України «Особливі умови безпечного виконання робіт на підприємствах електроенергетики.