Вітання з Днем Незалежності України

23.08.2014


Дорогі співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з головним державним святом - Днем Незалежності України!

Це свято людей, хто вкладає свою працю, сили і знання у процвітання держави. Цей день об'єднує всіх, хто щиро любить свою рідну землю і вірить, що успіх країни залежить і від його особистих зусиль. Україна - це всі ми, наші будинки, наша робота, наша культура і наша віра.

Незалежність - це те, що стало підсумком досягнень та боротьби багатьох поколінь, це подвиг тих, хто століттями зберігав українську національну самобутність і тих, хто зараз захищає непорушність кордонів і єдність країни. У кожного покоління українців своя історична місія, але мета одна - утвердження державності і завоювання стійких позицій для становлення сильної і демократичної держави, єдності поглядів і цілей, благополуччя та безпеки громадян.

Нам є чим пишається, дивним природним розмаїттям, нашою культурою та історією. Але головним багатством нашої землі залишається народ, трудівники, які своїми досягненнями в економіці, науці, культурі та спорті довели, що Україна гідна бути суверенною незалежною державою і їй по праву належить місце надійного і відповідального партнера у світовому співтоваристві.

Нехай дух цього свята об'єднає нас, додасть впевненості в завтрашньому дні, стане символом благополуччя і гордості наших майбутніх поколінь.

Бажаємо всім миру і громадянського єднання, здоров'я, щастя та успіхів у справах!