Проведена робота щодо оптимізації договірної діяльності Товариства

24.07.2014
На виконання наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №237 «Про невідкладні заходи стабілізації фінансового стану галузі та запобігання проявам корупції» від 11 березня 2014 року, та виданого відповідного наказу ПАТ "Центренерго" від 18.03.2014 року № 48 «Про заходи по забезпеченню збалансованості показників фінансово-економічної діяльності», у якому, зокрема, йдеться про необхідність перегляду умов та скорочення витрат шляхом оптимізації договірної діяльності, у Товаристві проведена робота по зменшенню цін на укладені договори за умов збереження обсягів та якості продукції та послуг.

Шляхом підписання додаткових угод по договорам, які було укладено протягом березня-травня  2014 року на постачання обладнання та послуг в інтересах підрозділів ПАТ "Центренерго", вартість договорів вдалося скоротити, що дозволило отримати загальну економію коштів у сумі 3 287 тис. грн.

Крім того, було посилено контроль за використанням вже накопичених або наявних товарно-матеріальних цінностей при виконанні запланованих обсягів ремонтних робіт та робіт з капітального будівництва відокремленими підрозділами Товариства.