Безпека праці – відповідальність кожного

21.05.2014

28 квітня п.р. на виконання наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 07.04.2014 №286 «Про підготовку відзначення Дня охорони праці на підприємствах ПЕК» у відокремлених підрозділах ПАТ «Центренерго» було проведено День охорони праці під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин».

Оргкомітети по проведенню тематичних заходів ініціювали проведення зборів працівників ТЕС, на яких обговорювались додаткові заходи по запобіганню нещасним випадкам на виробництві і профзахворювань, підвищення рівня безпеки і поліпшення умов праці у т.ч. при використанні хімічних речовин.

В рамках заходів ПАТ «Центренерго» було організовано та проведено презентацію спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту за участі виробників та постачальників. Визначені найкращі зразки продукції були рекомендовані відокремленим підрозділам для здійснення закупівель.

У кожному  відокремленому підрозділі Товариства було проведено огляди-конкурси на кращий структурний підрозділ, трудовий колектив та кращого працівника, які за рішенням адміністрацій та профспілкових комітетів були відзначені почесними грамотами, преміями.

Організаційним комітетом Трипільської ТЕС було проведено традиційний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Також, у колективах були проведені збори щодо вшанування пам’яті працівників, які загинули на виробництві та організовано надання допомоги сім’ям загиблих на підприємстві.