Новорічне привітання Коземка Олега Мироновича, в.о. генерального директора ПАТ «Центренерго»

27.12.2013


Дорогі друзі!

Від імені Дирекції ПАТ «Центренерго» та від себе особисто вітаю вас з наступаючим Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

У новорічні свята ми сподіваємося і віримо в те, що всі наші плани здійсняться, всі мрії збудуться. Але завтрашні успіхи не приходять самі. Майбутнє залежить від того, що ми зробили для нього сьогодні, чому навчилися за прожитий рік, які основи заклали. Весь рік ми з вами, друзі, йшли пліч о пліч і завжди могли розраховувати на взаємну підтримку. Я впевнений, що виконана нами робота в році, що минає стане міцним фундаментом для подальшого розвитку, вдосконалення і виходу на лідируючі позиції на енергетичному ринку.

Хочу подякувати всім вам за виконану велику роботу, за вкладені величезні сили у відновлення Вуглегірської ТЕС, за самовіддану працю по реалізації плану вироблення електроенергії, за високий рівень проведення пілотного проекту реконструкції на Трипільській електростанції. Спільними зусиллями нам вдалося вище підняти планку наших досягнень.

Неможливо було б домогтися прогресу у нашій роботі без надійних партнерів, всіх людей і організацій, з якими ми разом працювали, завдяки чиїй допомозі і підтримці змогли впоратися з проблемами. Упевнений, що в наступаючому 2014 році, ми будемо так само успішно співпрацювати і втілювати важливі проекти.

Майбутній рік не обіцяє бути легким. Активна реалізація розпочатих проектів, продовження реконструкції та модернізації наших енергогенеруючих активів на фоні розпочатого процесу реформування ринку електроенергетики стане новою перевіркою на міцність нашого колективу, нашого професіоналізму, відповідальності, згуртованості і дисципліни.

Хочу побажати всім в наступаючому Новому році сміливо йти обраним шляхом, вдосконалюватися і досягати успіхів. Нехай ваше життя завжди буде наповнена плідною працею, підтримкою однодумців, взаєморозумінням і любов'ю близьких вам людей. Нехай цей рік буде добрим для всіх нас, подарує щастя і благополуччя, душевну рівновагу і впевненість у майбутньому, удачу у втіленні найсміливіших задумів, багато добрих друзів і новорічний настрій.
 

В.о. генерального директора ПАТ « Центренерго»             Коземко О.М.