Енергетики відзначили професійне свято

24.12.2013
Урочистості, що відбулися на честь професійного свята енергетиків стали чудовою нагодою для вшанування кращих працівників ПАТ «Центренерго», підведення підсумків роботи за рік, що майже вже прощається з нами. Непростим цей рік став для компанії. Але колектив енергетиків з честю вийшов із тяжких випробувань та вирішив всі поставлені виробничі завдання.

За трудові досягнення, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток енергетики і підприємства працівники енергокомпанії були нагороджені різними відзнаками від профільного міністерства та керівництва Товариства.

Так Почесними грамотами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України були нагороджені Панченко Сергій Петрович, начальник відділу підготовки та проведення ремонтів ПАТ «Центренерго» та
Канайкін Андрій Олексійович, начальник зміни котлотурбінного цеху Трипільської ТЕС.

В адміністрації і кожному відокремленому підрозділі Товариства пройшли святкові заходи та привітання колективів від керівництва, місцевої влади, профспілкових організацій. Енергетики підвели підсумки роботи та згадали здобутки та події, що відбулися у цьому році.

Зокрема колектив Вуглегірської ТЕС ПАТ «Центренерго» урочисто відзначив свято. Багато щирих вітальних слів лунало зі сцени міського Будинку культури на адресу людей, чия цілодобова робота без свят і вихідних забезпечила відновлення роботи рідного підприємства після страшної березневої пожежі. Особливими гостями свята та справжнім подарунком для робітників електростанції став концерт столичних артистів Анастасії Кобилянської та братів Дмитра та Назарія Яремчуків – синів народного артиста України Назарія Яремчука, чиї пісні завоювали всенародну любов. Після кожного виступу Дмитра і Назарія зал вибухав шаленими оплесками, а артисти звертались до присутніх з теплими привітаннями та побажаннями.

Для кожного енергетика професійне свято – це велика подія. Це справжнє визнання професіоналізму, відданості професії та привід гордитися приналежністю до великої та дружньої сім’ї енергетиків України.