Весняні вітання жінкам

7.03.2012

Милі жінки!

У прекрасний, святковий день 8 березня, істинне значення якого - засвідчення поваги і захоплення жінкою, хочу висловити вам свою вдячність за радість і щастя, які ви нам даруєте, за розуміння і  підтримку, за професіоналізм і працьовитість, за мудрість і витримку, за теплоту, ніжність, за вміння робити світ благородніше і світліше.

Жінка оспівана в усі часи, і холодний метал зброї, і вся неосяжна краса слова падають до її ніг, все найпрекрасніше в цьому світі створено заради підкорення жіночого серця.

Прийміть найтепліші та щирі вітання з прекрасним весняним святом, яке пов'язане з пробудженням природи, з народженням весни, з приходом якої на душі стає тепліше і радісніше. Ви також приходите в цей світ, щоб зігріти його своєю гармонією і красою, згладити всі недобре, облагородити і прикрасити. 

Бажаю, щоб це свято подарувало вам сонячний настрій, усмішки, любов і безмежне щастя. Нехай покинуть вас тривоги і сумніви, завжди буде злагода і добробут у ваших сім'ях, будьте завжди здоровими та енергійними, а поруч з вами будуть надійні та сильні чоловіки, готові розділити ношу відповідальності за домашнє вогнище, за дітей, мир і спокій. 

Нехай кожен новий день приносить тільки добрі вісті, а мрії збуваються. Зі вас святом, з приходом весни


З повагою

Олександр Чмиренко

Генеральный директор
ПАТ «Центренерго»