Трипільська ТЕС відкрила сезон колдоговірних конференцій ПАТ «Центренерго»

18.11.2013
Сезон конференцій з підведення підсумків виконання умов колективного договору у ПАТ «Центренерго» у 2013 році та внесення доповнень і змін до проекту даного документа на 2014-2015 роки 15 листопада 2013 року відкрили представники трудового колективу Трипільської ТЕС.

Конференція трудового колективу електростанції пройшла в діловій обстановці за участю представників Адміністрації, профспілкового комітету та делегатів від усіх цехів і підрозділів підприємства.

У звітній доповіді директор Трипільської ТЕС Кравець П.П. зазначив, що успішне виконання виробничих і фінансових показників за 9 місяців 2013 року забезпечило вирішення завдань технічного розвитку станції, дозволило на високому рівні виконати зобов'язання по реалізації соціальних пільг та гарантій, охороні праці , медицині, оздоровленню персоналу та іншим розділам колективного договору. Поряд зі стабільним забезпеченням споживачів електроенергією, виконанням масштабних робіт з реконструкції енергоблоку № 2, будівництва сіркоочисної установки проводиться оновлення та благоустрій території електростанції, ремонти виробничих і допоміжних приміщень, повністю реконструйована центральна прохідна підприємства, відкритий і функціонує музей Трипільської ТЕС.

Делегатами конференції обговорювалися актуальні питання підвищення заробітної плати, надбавок та матеріальної допомоги, забезпечення засобами індивідуального захисту та новим спецодягом, організації літнього відпочинку. Всі зауваження по ходу виконання колективного договору були розглянуті, намічено заходи щодо їх усунення. Були заслухані та затверджені пропозиції, які будуть розглянуті робочою комісією і враховані при формуванні колективного договору на 2014-2015 роки.

Виступаючи від імені Адміністрації Директор з економіки ПАТ «Центренерго» Волошина О.А. дала аргументовану оцінку фінансового стану підприємства та поінформувала про виконання Адміністрацією своїх зобов'язань з урахуванням наявної економічної ситуації. У своєму виступі вона запевнила, що будуть використані всі можливості для подальшого поліпшення добробуту персоналу та життя станції в цілому.

Делегати конференції визнали роботу з виконання умов колективного договору за 2013 рік задовільною. Для підбиття підсумків колдоговірної роботи в масштабах ПАТ «Центренерго» трудовим колективом були обрані представники на загальну конференцію, яка відбудеться у грудні.