Урядом затверджено проект і кошторис відновлення будівельних конструкцій машинного залу першої черги Вуглегірській ТЕС

14.10.2013


Кабінет Міністрів України затвердив проект і загальну кошторисну вартість на виконання капітального ремонту машинного залу головного корпусу енергоблоків 300 МВт першої черги на Вуглегірській ТЕС. Про це йдеться у розпорядженні КМУ від 9 жовтня 2013 № 771-р, опублікованому на Урядовому порталі.

Проект "Першочергові аварійно-відбудовні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС. Капітальний ремонт машинного залу головного корпусу енергоблоків 300 МВт першої черги Вуглегірської ТЕС після аварії" був розроблений ТОВ "Харківський проектно-конструкторський інститут "Теплоелектропроект-Союз" та рекомендований до затвердження державним підприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства". На підставі позитивних висновків державної експертизи Урядом був затверджений проект, поданий Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту машинного залу головного корпусу першої черги Вуглегірської ТЕС становить 124 861,374 тис. грн, у тому числі: будівельно-монтажні роботи - 83 028,279 тис. грн, устаткування - 8 324,558 тис. грн, пусконалагоджувальні роботи, - 478,162 тис. грн. та інші витрати - 33 030,375 тис. грн.

Передбачена тривалість капітального ремонту - п'ять місяців.

Також Розпорядженням затверджено титул будови “Першочергові аварійно-відбудовні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС. Капітальний ремонт машинного залу головного корпусу енергоблоків 300 МВт першої черги Вуглегірської ТЕС після аварії”.