Нова сторінка на сайті Центренерго

27.09.2013


Сьогодні ми додали нову сторінку на сайт нашої компанії. У ній будуть представлені Вашій увазі інтервью зі співробітниками Товариства, розповіді про роботу служб і підрозділів. Сподіваємося, вона буде корисна і цікава всім представникам енергетичної галузі і гостям нашого сайту.

Першим співрозмовником, який відкриває нову рубріку, стала знана і шановна в енергетиці людина, володар багатьох почесних галузевих нагород, людина, чиїми руками і знаннями піднімалася і розвивалася теплова енергетика країни, і чий досвід є незамінний для нинішнього покоління фахівців, Сябер Микола Олексійович.

Микола Олексійович - це людина, яка пройшла складний і цікавий шлях. Народився він 23 квітня 1935 року, у Чернігівській області. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю теплоенергетичні установки електричних станцій і, отримавши кваліфікацію інженер-теплоенергетик, у 1957 році розпочав свою трудову енергетичну біографію.

Десятки років в електроенергетиці викували його справжнім бійцем. І попри те, що час летить безупинно і швидко, він, як і раніше, залишається на передових позиціях, бачить перед собою поставлену мету, йде до неї впевнено, не зупиняється і не опускає руки перед труднощами.

Тому для нинішнього покоління дуже корисно буде познайомитися ближче з тим, як здобувався досвід становлення та розвитку електроенергетики України, якими принципами у житті користувалося покоління, що передало в наші руки керування таким величезним і складним механізмом як електроенергетична галузь.

Читати повний текст інтервью