Протипожежна система готується до випробувань

20.09.2013
На Вуглегірській ТЕС впроваджується нова автоматизована система протипожежного захисту,  яка на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних засобів гасіння пожеж.

Підрядною організацією зараз проводиться монтаж останніх елементів системи зрошення ферм машинного залу першої черги і найближчим часом згідно графіку мають бути проведені гідравлічні випробування трубопроводу пожежної системи.

Встановлювана система пожежегасіння призначена для гасіння пожежі на турбогенераторах, охолодження металевих ферм всього машинного залу,  гасіння головних маслобаків турбогенераторів, кабельних тунелів та напівповерхів машинного залу і  котельного відділення.
Загальні вимоги даного проекту у першу чергу передбачають забезпечення  безпеки людей та обладнання на об’єкті у разі виникнення пожежі.

Складовими елементами системи протипожежної безпеки є система автоматичного водяного пожежегасіння та система пожежної сигналізації. Пожежна вода подається спеціальними водяними пожежними стволами у розпиленому вигляді для гасіння турбогенератора та охолодження ферм. Для іншого обладнання та об’єктів застосовуються водяні дренчерні зрошувачі.

Система сертифікована та відповідає всім діючим державним нормативним документам.

Також на станції завершується монтаж паро- теплоізоляції та другого шару покрівлі від ряду А до ряду Б. Продовжується скління будівлі машинного залу.

На блочних щитах керування (БЩК) першого і другого енергоблоків виконано монтаж підвісної стелі, закінчено фарбування стін та завершується монтаж комутаційних зв’язків системам відеоспостереження, вентиляційних коробів на обох БЩК.

На енергоблоці №1 завершено повний ремонт турбінного обладнання. Проводяться підготовчі роботи по гідравлічному випробуванню котлоагрегата ст. №1. Всі роботи виконуються в рамках затверджених графіків.