Колективний договір – гарант стабільності соціального захисту працівників ПАТ „Центренерго”

17.09.2013


17 вересня 2013 року на апаратній нараді Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації підведено підсумки 1 етапу (на районному рівні) конкурсу на кращий колективний договір за 2012 рік серед підприємств, установ та організацій м. Києва.

На даному етапі за результатами розгляду районним організаційним комітетом колективний договір ПАТ „Центренерго” визнано одним з кращих серед підприємств, установ, організацій Солом’янського району, відповідно умов конкурсу та критеріїв визнання переможців.

За активну участь у конкурсі, якісну підготовку колективного договору та реалізацію його зобов’язань, відповідальне ставлення до зобов’язань щодо рівня зростання заробітної плати, створення безпечних та належних умов праці на підприємстві, соціального захисту працюючих та їх сімей Голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький нагородив представників Дирекції і Ради профкомів ПАТ „Центренерго” Чмиренка Олександра Миколайовича та Бичкова Валерія Валерійовича Листами вдячності.

Визнання переможців на міському рівні буде здійснено у жовтні на засіданні Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.

Зазначений конкурс проводиться щорічно з метою посилення соціального захисту найманих працівників, створення гідних стандартів життя, збільшення зацікавленості виборних органів профспілок і роботодавців щодо підвищення рівня колективно-договірної роботи, виявлення та широкого розповсюдження кращого передового досвіду.

Організатором проведення конкурсу на столичному рівні виступили Київська міська державна адміністрація, «Київська міська рада профспілок» та Об’єднання організацій роботодавців м. Києва «Федерація роботодавців м. Києва».

Результати конкурсу на кращий колективний договір - газета "Київські профспілки"