Роботи щодо відновлення покрівлі першої черги Вуглегірської ТЕС підходять до завершення

21.08.2013
Повним ходом, витримуючи затверджений графік, йдуть відновлювальні роботи на першій черзі Вуглегірської теплової електростанції, що зазнала пошкоджень внаслідок пожежі.

Станом на 21.08.2013 р. продовжується виконання комплексу робіт з відновлення будівельних конструкцій машинного залу першої черги електростанції. На сьогодні змонтовано та встановлено у проектне положення всі 24 ферми та зв’язки для осей 1-21.

Для встановлення покрівельних матеріалів заводом-виробником виготовлено та поставлено на станцію 400 штук двотаврових прогонів. Змонтовано 380 прогонів, на які вже встановлено 3700 м2 профілю металічного. Всі конструктивні елементи покрівлі оброблено вогнестійким покриттям. Завершено роботи з монтажу комплектуючих схеми освітлення на фермах та відмітках  0,+9 машинного залу. Одночасно починається налагоджування системи водовідведення з покрівлі.

Розроблено проект та закуплені комплектуючі для виконання протипожежних заходів у турбінному відділенні. Виконується монтаж трубопроводу пожежної води діаметром 325х6 мм на відмітках 0 м ряд Б і 9,6 м ряд А та монтаж кабельного зв’язку протипожежного обладнання.

Продовжуються монтажні роботи по встановленню обладнання системи контролю та керування (СКК) технологічними процесами енергоблоків. Планується монтаж приладів і апаратури СКК, з імпульсними лініями і арматурою на них, кабелі, щити керування, коробки кінцевих вимикачів електроприводів та електроприводи. Зараз встановлюються кабельні короба та прокладається кабельні лінії, монтуються трубопроводи імпульсних ліній, запірна та дренажна арматури, датчики, виконуються будівельно-відновлювальні роботи на блочних щитах керування.

Високими темпами проводиться відновлення основного енергогенеруючого обладнання. Закінчено ремонт турбіни і генератора енергоблока №1 і одночасно продовжується плановий капітальний ремонт турбіни та генератора блока №4. Паралельно ведуться ремонтні роботи по допоміжному енергетичному обладнанню.