Вітання до 68-ї річниці Великої Перемоги

8.05.2013
Шановні ветерани!

У цей світлий травневий день вітаю вас з наступаючим святом Перемоги, яке через багато років залишається особливим для всіх поколінь.

Це свято - символ довгоочікуваної і заслуженої перемоги у жорстокій війні, час глибокої скорботи за загиблими в боях і данина поваги героям, що відродили рідну землю.

З кожним роком свято все далі і далі відсуває грізні події тієї пори, і все менше залишається з нами тих, хто важкою ціною зберіг нашу землю від ворога.

Але наша пам'ять не зітре пройдений вами славетний шлях і героїчні подвиги, славу і мужність. Будучи спадкоємцями покоління переможців, ми збережемо і примножимо славні традиції, наші діти й онуки будуть пишатися вашим подвигом. Світло Великої Перемоги назавжди залишиться в серцях багатьох мільйонів людей.

Ви прожили нелегке життя. І так хочеться знайти слова, щоб сказати поколінню переможців, що ми - пам'ятаємо, любимо, цінуємо! Ніхто з героїв не буде обділений нашою увагою і турботою. Нехай ці слова, що йдуть від серця не лише у святкові дні, зігрівають вас.

Прийміть найщиріші побажання здоров'я, бадьорості, оптимізму, щастя і благополуччя вам і вашим родинам.


З повагою,
Генеральний директор ПАТ «Центренерго»                               О.Чмиренко