Тривають роботи з реконструкції енергоблока № 2 Трипільської ТЕС

10.04.2013


На Трипільській тепловій електростанції продовжується проведення комплексу робіт з реконструкції енергоблока № 2. Календарний план та графік фінансування реконструкційних робіт виконується в установленому порядку.

На сьогодні виконано роботи з виготовлення та постачання на електростанцію нового основного і допоміжного обладнання. Заводи-виробники поставили на ТЕС турбіну К-325-23,5 і турбогенератор ТГВ-330-2МУЗ, вузли та елементи котлоагрегату ТПП-210А, допоміжне котельне і турбінне обладнання (трубопровідну арматуру, електронасосні агрегати, трубопроводи тощо). Підготовлений фундамент для встановлення нової турбіни. Виготовлений програмно-технічний комплекс системи контролю та управління (АСУ ТП) виставлено на випробувальному полігоні, блочний щит управління підготовлено до монтажу обладнання. Здійснюється поставка обладнання для будівництва сіркоочисної установки.

В обсязі будівельно-монтажних робіт демонтовано вузли основного та допоміжного турбінного та котельного обладнання, проводиться підготовка будівельного майданчика для встановлення сіркоочисної установки.

Довідка:

Енергоблок № 2 Трипільської ТЕС було введено в експлуатацію у 1970 році і до теперішнього часу він відпрацював більше 276 тис. годин. Встановлена ??потужність енергоблока - 300 МВт. З 1 січня 2013 року блок зупинено і виведено з експлуатації для проведення реконструкції. Згідно з проектом всі основні частини енергоблока буде замінено. За результатами реконструкції планується підвищення встановленої потужності до 325 МВт, істотне поліпшення екологічних та економічних показників блока, продовження його ресурсу на 15-20 років.