Вітання жінкам!

6.03.2013


Дорогі жінки! Прийміть найтепліші та щирі вітання з весняним, жіночим святом 8 Березня!

Сьогодні у Центренерго працює близько 3000 жінок, а це більше третини співробітників. Представниці прекрасної статі працюють не тільки економістами, юристами, бухгалтерами. Не мало з них несуть свою нелегку вахту у виробничих цехах. І всіх вас, милі жінки, незмінно відрізняє працьовитість, жіночність, мудрість і притаманна тільки жінкам-енергетикам здатність заряджати енергією, запалювати серця і бути хранительками домашнього вогнища. Сьогодні завдяки вашій праці і старанням наше життя, наш спільний дім в прямому сенсі наповнюються теплом і світлом.

У всі часи жінка була символом добра, терпіння, джерелом натхнення. Важко уявити собі життя без жіночої любові, прагнення наповнити будинок затишком. Ми, чоловіки, вдячні вам за те, що розділяєте з нами робочі будні і домашні турботи, наповнюєте бажанням творити і підкорювати нові вершини.

Бажаємо вам виконання самих заповітних бажань, творчого натхнення та оптимізму! Нехай кожен день вас оточує любов і турбота близьких людей, увага і повага колег, а щастя завжди залишається вашим незмінним супутником! Яскравого вам сонця, усмішок, успіху у всіх справах і починаннях!

З повагою,
Олександр Чмиренко