Вітання до Дня захисника Вітчизни

22.02.2013


23 лютого в Україні відзначають День захисника Вітчизни, день військовослужбовців і ветеранів, усіх, хто завоював і захищає мирне життя та безпеку держави і кожного її жителя. Разом з тим він традиційно вважається святом всіх чоловіків. Бути справжнім чоловіком непросто. Це означає - бути найкращим, бути мудрим і справедливим, бути стратегом між миром і війною, бути надійним і сильним, і в той же час бути чуйним, терплячим і щирим.

Кожен з нас вкладає в цей день свій сенс, заснований на особистому досвіді, історичних традиціях, віці, покликання, але головним і визначальним, було і залишається - захист своєї Батьківщини, зі зброєю на бойовому посту чи щоденною працею примножуючи багатство, славу і силу нашої Держави.

Чоловічий колектив Центренерго по праву приймає в цей день вітання і найкращі побажання. Ваша місія - стояти на сторожі енергетичної безпеки нашої країни. Вашими зусиллями, стараннями успішно і стабільно функціонує енергетична система країни. Завдяки Вашій праці у кожному будинку є тепло і світло, а відповідно - спокій і благополуччя в кожній родині.

У поняття захист вкладається не тільки ратний і трудовий подвиг, але й уміння просто цінувати і оберігати те, що дійсно дороге - не за кількістю унцій і умовних одиниць, а по тій цінності, яку може виміряти тільки серце ...

Хочеться щиро побажати дорогим нашим чоловікам бути завжди надійними захисниками свого щастя, свого будинку і благополуччя своїх рідних і близьких! Міцного вам здоров'я, успіхів та нових перемог!