ВП "Ременерго"


Виробниче підприємство «Ременерго» є ремонтним відокремленим підрозділом ПАТ «Центренерго», який виконує роботи по ремонту основного і допоміжного устаткування на теплових електростанціях Товариства. Підприємством в 1999-2002 роках на станціях створено чотири ремонтні дільниці, а на базі Черкаського територіального цеху діє Черкаська механічна дільниця, яка виготовляє запасні частини для ремонту основного і допоміжного устаткування станцій для потреб компанії і для реалізації стороннім організаціям. Основними роботами, які виконуються ремонтними ділянками є:

- Котлоочисні роботи;

- Ремонт і обслуговування вантажопідйомних механізмів;

- Роботи по ремонту та ошипівці екранних труб котлоагрегатів;

- Ремонт пилосистем запальних пристроїв котлоагрегатів;

- Ремонт трансформаторів струму і вимикачів у відкритих розподільних пристроях, генераторів і високовольтних двигунів;

- Ремонт термоізоляції тепломеханічеського устаткування;

- Ремонт устаткування паливно - транспортного цеху і систем гідрозоловилучення;

- Ремонт систем вентиляції в цехах станцій;

- Ремонт допоміжного устаткування турбоагрегатів;

- Ремонт поверхонь нагріву.

При проведенні ремонтних робіт використовується як стандартне устаткування так і унікальне обладнання, яке розроблено і виготовляється спеціалістами ВП "Ременерго". Виробничо-технічний відділ застосовує у виробництві сучасні наукові розробки і комп'ютерні технології, що дає можливість оперативно і якісно вирішувати інженерні завдання різної складності. Підприємство має достатні технічні та технологічні умови для виробництва якісних виробів відповідно до вимог вітчизняних і зарубіжних стандартів, постійно проводить роботу по розширенню асортименту продукції та ринків її збуту.

Індивідуальний підхід, чітка організація процесу виробництва,  професіоналізм і відповідальність співробітників слугують гарантією надання оптимального набору послуг і високої якості сервісу.

Історична довідка

 

Свою історію підприємство починає з 1977 року.

 

1 липня 1977 року був створений Черкаський територіальний цех «Ременергомеханізация» союзного значення, який входив в Московське підприємство «Ременергомеханізация» Міністерства енергетики СРСР.

 

У 1991 році на базі Черкаського територіального цеху була створена Черкаська філія малого державного підприємства «Ременерго» у складі об'єднання «Укренергокомплект», яке входило до складу Міністерства енергетики і електрифікації Української СРСР.

 

У 1993 мале державне підприємство «Ременерго» реорганізоване в державне підприємство «Ременерго» у складі об'єднання «Укренергокомплект» з наданням статусу юридичної особи.

 

З 1996 року структурна одиниця «Ременерго» включена до складу Державної акціонерної енергогенеруючої компанії «Центренерго».


Директор ВП "Ременерго"
Теплов Дмитро Іванович

Контактна інформація

Україна, 18000, м. Черкаси,
вул. Автомобілістів, 14

Телефон: + (380 472) 63-77-04
Факс: + (380 472) 63-77-04

E-mail: kanc@remenergo.ck.ua
http://remenergo.ck.ua/