Ремонти обладнання


Технічна політика „Центренерго” передбачає значні обсяги робіт з модернізації, реконструкції та капітальних ремонтів обладнання електростанцій. Проведення якісних ремонтів та технічного переоснащення  дозволить утримати енергоблоки в належному технічному стані, подовжити граничний ресурс, підвищити економічність та надійність обладнання.

Для виконання запланованих обсягів ремонтних робіт «Центренерго» має на станціях власні ремонтні цехи та сервісні потужності з висококваліфікованим ремонтним персоналом, який виконує роботи по ремонту основного та допоміжного обладнання ТЕС.

В структурі „Центренерго” знаходиться ремонтне підприємство – ВП „Ременерго”.  На підприємстві укомплектовані спеціалізовані бригади з ремонту обладнання. Спеціалізація персоналу сприяє підвищенню якості ремонтних робіт. До складу «Ременерго» входить 3 виробничі дільниці (Трипільська, Зміївська та Вуглегірська) та Черкаська механічна дільниця.  На сьогодні до завдань „Ременерго” входить не тільки виконання робіт по ремонту обладнання на теплових електростанціях компанії, а й надання послуг стороннім замовникам. 

Також для виконання ремонтних робіт ПАТ «Центренерго» залучає персонал спеціалізованих підрядних організацій. Основними роботами, що виконуються персоналом підрядних організацій є: виготовлення та заміна поверхонь нагріву котлів, ремонт систем пилоприготування, турбін із заміною робочих лопаток, ремонт електрообладнання  та інше.
Проведення ремонтних робіт

Контактна інформація:

ПАТ "Центренерго"

Відділ підготовки проведення ремонтів
+38 (044) 364-02-50


Ременерго

Україна, 18000, м. Черкаси,
вул. Автомобілістів, 14

Телефон: + 38 (0472) 63-77-04
Факс: + 38 (0472) 63-77-04

E-mail:  kanc@remenergo.ck.ua